Novalife

Látka Novalife®
Novalife
… jednoduše nejlepší látka!

Látka Novalife® je registrovaná společností Steinhoff Germany GmbH a jako originál může být používaný jen na výrobcích konzorcia Steinhoff.

Látka Novalife® Vás přesvědčí a nadchne. Spolu s ní přichází do Vašich domácností nejnovější inovace ve vývoji tkanin. Dlouhé roky intenzivního vývoje umožnily vznik této látky, která v sobě kombinuje úžasnou měkkost, praktické vlastnosti kůže a vysokou odolnost. Novalife® je první textil, který se svou strukturou podobá kůži, na dotyk připomíná jemné hedvábí a jeho povrch je tak odolný, že žádné skvrny nemají šanci. Stačí pouze čistá voda, jemný hadřík a všechny nečistoty půjdou pryč téměř samy. Speciální tkaní z hightech – vláken jednoduše nevpustí nečistoty do hloubky. Extrémní hustota vláken zabezpečuje vysokou pevnost a oděruodolnost. Při vývoji tohoto materiálu byly vyvinuty úplně nové stroje a technologické postupy. Kladl se velký důraz na to, aby nově vytvořená vlákna poskytovala prvotřídní komfort, měkkost, přirozený lesk a dotykovou hřejivost.

Přednosti materiálu Novalife®:
– měkkost
– kůži připomínající povrch
– příjemná hřejivost
– prodyšnost
– ekologická nezávadnost
– stálost barvy
– stálost na světle
– neporovnatelná pevnost
– mimořádná odolnost vůči oděru 90.000 ot. Martindale
– snadná a rychlá údržba
– jednoduché a ekologicky nezávadné čištění pouze čistou vodou
– velké množství moderních odstínů
– možnost použití na všechny modely z naší nabídky
– 5 letá záruka na světlostálost a snadnou údržbu

Novalife® díky těmto vlastnostem odolá také činorodému působení malých dětí. Lehce z něj odstraníte skvrny způsobené fixem, kuličkovým perem, rozlitým kakaem, čokoládou, kečupem, sirupem nebo polévkou.

I když je Novalife® v současnosti nejlepším textilem, existují vlivy, které jej mohou trvale poškodit. Jedná se o poškození vzniklé úmyslým nebo nesprávným jednáním, stykem s textíliemi s nedostatečnou barevnou stálostí a barvami, škody spáchané teplem a otevřeným ohněm, žíravinami, domácími zvířaty, impregnačními prostředky, laky na nehty,odlakovači. Znehodnocujícně také působí šťávy z ovoce a moč.
Nepoužívejte žádné odstraňovače skvrn. Jejich použitím by zanikla Vaše 5-ti letá záruka! Materiál neimpregnujte a nenanášejte na něj žádné chemické produkty! Novalife® je látka, která má vysokou odolnost. Je vyvinutá pro domácnost a chrání nábytek před znečištěním, které je v domácnosti obvyklé.
Při čistění používejte vždy jen čistou vodu! Navlhčete čistý ručník nebo hadřík anebo nalijte vodu na skvrnu a jemným třením nečistotu z pórů odstraňte. Domácí mazlíčci už mohou spolu s Vámi trávit chvíle oddychu. Z extrémně protkaného vlákna rychle odstraníte vypadané chloupky, které nemají šanci se zavrtat pod potah. Otisky tlapek jednoduše otřete mokrým hadrem a případné pachy se odvětrají díky vysoké propustnosti vzduchu. Hightech vlákno Novalife® ochrání před rozlitým vínem, likérem, rtěnkou či krémem na boty. Domácí oslavy už nemusí být postrachem Vaší sedací soupravy. Znečištění pouze setřete ubrouskem a skvrnu vyčistíte vodou a jemným hadříkem.