Autor: zadmin

Wave

Designové lehátko, novinka pro rok 2016 Ceník a rozměry lehátka Wave Možnosti lehátka:

Toledo

Novinka pro rok 2016. Nástupce oblíbeného modelu Fargo. Ceník a rozměry sedačky Toledo Specifikace sedačky Toledo Možnosti sedačky:

Merida

Novinka pro rok 2015 Sedací souprava s velkou variabilitou a výbavou. Šikmé, nízké područky dodávají odlehčený tvar a současně poslouží na opření hlavy při ležení. Kovové nožičky doplňují moderní vzhled. Nastavitelné zádové opěrky umožňují pohodlné opření zad a hlavy při…

Tatra

Rohové jídelní sestavy v látce i v kůži (mohou být ve stejném potahu jako potahy u sedacích souprav), lavice s opěrkami a područkami, rovněž i bez područek a případně zádových opěrek, samostatná křesla i židle. Popis Tatra lavice a židle…

Corteo

Nabízíme jak rovné, tak rohové jídelní sestavy v látce i v kůži (mohou být ve stejném potahu jako potahy u sedacích souprav), lavice s opěrkami a područkami, rovněž i bez područek a případně zádových opěrek, samostatná křesla i židle. Popis…

Tampa

Novinka pro rok 2016 nahrazuje model Pantone Designová sedací souprava s možností polohování opěrky hlavy a větší hloubkou sedu pro dosažení vysokého komfortu sedu. Specifikace sedačky Tampa Ceník a rozměry sedačky Tampa Možnosti sedačky:

Seram

Novinka roku 2015 Kožená rohová sedací souprava s možností postele Specifikace a ceník sedačky Seram Možnosti sedačky:

Mona

Novinka pro rok 2016 nahrazuje model Monza Sedací souprava s italským šarmem s možností polohování sedu pro dosažení vysokého komfortu sedu. Specifikace sedačky Mona Ceník a rozměry sedačky Mona Možnosti sedačky:

Enzo

Novinka pro rok 2015 Sedací souprava s velkou variabilitou a výbavou. S nádherným prošitím zad se ideálně hodí otevřeného prostoru. Ceník a rozměry sedačky Enzo Specifikace sedačky Enzo Možnosti sedačky:

Bilbao

Novinka pro rok 2015 Sedací souprava s velkou variabilitou. Specifikace sedačky Bilbao Ceník a rozměry sedačky Bilbao Možnosti sedačky: